Pikkujoulut lauantaina 18.12.2021

Tervetuloa yhdistyksen pikkujouluihin lauantaina 18.12.2021 Seinäjoelle Ideaparkin Parkin baarin tiloihin! 

Tapahtuma aloitetaan kello 16:00 nykyisen johtokunnan kokouksella ja kello 16:30 pidetään vuoden 2022 johtokunnan järjestäytymiskokous. Olet lämpimästi tervetullut myös kokoustamaan. Noin kello 17:00 aloitetaan pikkujoulut.  

Ohjelmassa on ruokailu (Pancho Villan mexico fiesta -menu) sekä kahvi/tee ja jälkiruokana suklaa fondant, saunomista, rentoa hengailua ja illalla on tarjolla iltapalaa/pientä purtavaa. Juomat tarjoillaan yhdistyksen puolesta. 

Ota mukaan oma pyyhe ja uikkarit, mikäli haluat saunoa ja nauttia poreammeesta.

Alla linkki ilmoittautumiseen. Ilmoittaudu mukaan tiistaihin 14.12. klo 18:00 mennessä. Löydät tapahtuman myös Popsyn Facebook -sivulta nimellä ”Popsyn pikkujoulut”. 

https://forms.gle/VqpTqdqqhByLDVFt5

Nähdään joulukuussa!

Ystävällisin terveisin johtokunta vuosimallia 2021